CİLT BAKIMI

Kimyasal Peeling

SKimyasal Peeling

Cilt görünümünü daha iyi hale getirmek, hiperpigmentasyon oranını azaltmak ve renk homojenitesi oluşturmak ve hafif kırışıklıklarda iyileşme sağlama amaçlı kullanılan ve tecrübeli ellerde son derece güvenli olan bir yöntemdir.

Dermatolojik sıkıntılardan akne ve melasmada da doğru ve yerinde kullanımlarla son derece yüz güldürücü sonuçlar elde edilir.

Kliniğimizde antiagingde meyve asidli peeligler ve TCA peeling, akne tedavisinde salisilik asid peeling ve hamilelik lekeleri, güneş lekeleri gibi lekelerde Jessner peeling uygulamaları cilt hastalıkları uzmanımız tarafından yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için: İletişime Geçiniz

Dermal Roller - Lifting

Dermal Roller & Lifting

Dermal Roller :
Dönen bir başlık üzerinde, mikro düzeyde hazırlanmış ve simetrik olarak yerleştirilmiş genelde 192 adet iğnenin olduğu bir araçtır. Tedavi, özel olarak hazırlanan bu iğnelerin farklı açılarla hedeflenen bölge üzerinden geçerek ciltte mikro kanallar açmasını esas alır.

Lifting:
Lifting bakımında amaç hücre yenilenmesini teşvik etmek, cildin kolejen yapısını korumak ve elastin sentezini artırmak. lenf sistemini uyarmak,kırışıklıkları görünür şekilde azaltmak,cilt metabolizmasını hızlandırmak, cildin gerginlik ve esnekliğini arttırmak, cilde canlılık sağlamaktır.

Detaylı bilgi için: İletişime Geçiniz

Radyofrekans

Radyofrekans

Yıpranan cilte, kolajen liflerindeki kayıplar ve fibroblast aktivitesinin yavaşlaması nedeniyle ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar.

Cildin elastik fiberleri kolajen ve elastin, bir cilt hücresi olan fibroblast tarafından üretilir. REGEN TRIPOLLAR Radyofrekans bakımlarının kolajen lifler üzerinde oluşturduğu ısıtım yeterli seviyeye ulaştığında bu lifler üzerinde hemen salınım başlamasına neden olur.

Salınımlar sonrasında kolajen lifler birbirine dolanır ve yumrular oluşturur. Bu da cildin anında toparlanmasına neden olur.

Detaylı bilgi için: İletişime Geçiniz

Mezoterapi

Mezoterapi
Quisque venenatis mi

Mezoterapi yöntemi ile deri altına şırınga edilen bir takım bitkisel kimyasallar, kan dolaşımı ve metabolizmayı hızlandırmakta, aynı zamanda da yağ yakıcı termojenik etkiler içermektedir.

Bu sayede bölgesel zayıflama gerçekleşmektedir. En çok kalça basen ve karın mezoterapi ile zayıflama için uygun bölgelerdir.

Mezoterapi tabancası ile hafifçe deri altına batırılacak olan mezoterapi iğnesi denen özel ve ince kanüller ile gerçekleştirilmektedir. Çok ince ve cildin hemen altına saplanan bu kanüller, içerisinde aromaterapik bir takım bitkisel şifa maddeleri içermektedir.

Detaylı bilgi için: İletişime Geçiniz

Dekolte Bakımı

Dekolte Bakımı
Quisque venenatis mi

Günümüzde kendine bakan ve cildini koruyan herkesin bildiği üzere; göğüs ve dekolte bölgesinde oluşan kırışıklıklar, lekelenmeler, akne oluşumları veya özellikle hamilelik sonrası oluşan elastikiyet kayıplarının tedavisi.
DİĞER UYGULAMALARIMIZ
Temel Cilt Bakımı
Kolojen Bakımı
Anti-aging bakımı
Dekolte Bakımı
Dermaroller Radyofrekans
Göz Bakımı
Akne Kürü
Bitkisel Peeling
Kimyasal Peeling
Rosacea
C Vitamini Bakımı

Detaylı bilgi için: İletişime Geçiniz
İletişim
Gürsel Mah. Darülaceze Cad. Ekşioğlu İşmerkezi No:36/6 Kağıthane / İST
 • 0(212) 210 7878
 • @info@otm.tc
 • facebook.com/okmedyanitip
 • Sosyal Medya
 • Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00
  Pazar - Mesaimiz yoktur
  Randevu Al
  Copyrights ©2014: Özel Okmeydanı Tıp Merkezi