Özel Okmeydanı Tıp Merkezi

Misyonumuz;

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi Olarak Misyonumuz;
Toplumun Yaşam Kalitesini Yükseltmek ve Uygulamalarımızla Tıbbın Gelişimine Katkı Sağlamak Amacı ile Ayakta Teşhis ve Tedavi Hizmetlerini En İleri Düzeyde, Hijyenik Ve Uygun Ekonomik Koşullarda Topluma Sunmak, Kendilerini Mesleğine Adamiş, İnsanlik Değerlerine Saygılı Hekim Ve Sağlık Personeli ile Hizmet Vermektir..

Vizyonumuz;

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi’nin Sunduğu Sağlık Hizmetleri ile Hasta ve Hasta Yakınlarının Memnuniyetini Sağlamaya Referans Gösterilen Sağlık Kuruluşlarından Biri Olmayı Hedeflemektir..


Branşlarımız
Kardiyoloji Kliniği
Kardiyoloji kliniğimizde kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisi, bu hastalıklara yol açan yüksek kolesterol gibi risk faktörlerinin tespiti ve giderilmesine yönelik çalışmalar yapılır.
Dahiliye Kliniği
İç hastalıkları departmanı çocukluk çağını aşmış bireylerin iç organ sistemleri ile ilgili incelemeleri yapar. Organların fonksiyon bozukluklarıyla ilgili teşhis ve tedavi hizmetini verir..
Gastroenteroloji Kliniği
Tıp Merkezimizin Gastroenteroloji Kliniği’nde sindirim sistemiyle ilgili patalojik veya yapısal kökenli hastalık ve sorunlar başarıyla çözüme kavuşturuluyor.
Diş Kliniği
Her geçen gün daha da fazlalaşan diş problemleri yaşamaktayız. Geçmişe göre günümüzde artık daha da bilinçlenerek dişlerimize daha fazla özen göstermekteyiz.
Göz Kliniği
Görme Keskinliği Testi İnce detayları görebilme yeteneğimiz, giderek küçülen rakamlardan oluşan testlerle ölçülür..

Özel Okmeydanı Tip Merkezi
Sağlıkta kalite anlayışını benimseyen uzman kuruluş.
Copyrights ©2014: Özel Okmeydanı Tıp Merkezi