ZAYIFLAMA

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Cihaz, bölgesel yağ birikimlerini azaltarak vücudu şekillendirir. Liposiction gibi yağ aldırma ameliyatlarına alternatif cerrahisiz bir yöntemdir. Vücut şekillendirmede, uygulanan bölgelerde, orantılı ve düzgün bir zayıflama görülür.

Uygulama sonrasında çökmeler görülmez. Cerrahi olmadığı için kanamasız ve ağrısızdır. Soğutarak bölgesel yağlanmaları azaltır. Soğuk Lipoliz Sonuçları Ne Zaman Görülür? Uygulama yapıldıktan sonra on beş (15) gün içinde yaklaşık % 20 oranında sonuç görülmeye başlanır. Asıl sonucu görmek için 2-4 ay arası bir süre geçmesi gerekmektedir.

Bu süre sonunda % 20-40 oranında bir incelme görülecektir. Bölgesel yağ depolanmaları gözlemlenen, bel, karın, bacak, basen, sırt, sütyen ve kollara uygulanır. .

Detaylı bilgi için: İletişime Geçiniz

Karboksiterapi

Karboksiterapi

Karboksiterapi selülit, vücut yağ azaltılması, vücut şekillendirme, kilo kaybı, liposuction sonrası toparlanmalarda, yüz ve çene altı kırışıklıkları, cilt çatlağı,doğum çatlağı, skar doku tedavilerinde kullanılır. CO2 vücudumuzun yabancı olmadığı bir maddedir. Allerjik reaksiyon beklenmemektedir.

Karbondioksit oksijene göre 20 kat daha hızlı dağılan bir gazdır. Uygulama sonrası bölgeye çevre dokulardan daha fazla oksijen gelir ve dolaşım hızlanır.

Karbondioksit hızla uzaklaştırılır. Yağ yakımı artar. .


Detaylı bilgi için: İletişime Geçiniz

Kavitasyon

Kavitasyon

Kavitasyon, cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir.

Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Kavitasyon ile gözle görülebilen iyi sonuçlar elde etmek için 6-10 seans uygulama yapılmaktadır.

Kavitasyon Hangi Amaçla Kullanıılyor? Bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin tedavisi için güçlü bir sistemdir. Kavitasyon Nasıl Uygulaınyor? Kavitasyon Uygulaması, haftada bir yada iki seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 8-10 seansta tamamlanır. Bir seans ortalama 40 dakika sürmektedir.

Detaylı bilgi için: İletişime Geçiniz

Lenf Drenaj

Lenf Drenaj
Quisque venenatis mi

Lenf drenaj sistemi vücudumuzda biriken ödemlerin atılmasını sağlayan hücre ve dokulara besin taşıyan, kısacası vücudumuzu yenileyen beyaz kan dolaşımına denir. Lenf Drenaj Hangi Tedavilerde Kullanılır? Lenf Drenaj;

- Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde,
- Selülitleri gidermede,
- Zayıflama tedavilerinde
- Hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde
- Vücutta biriken toksinlerin atılmasında,
tedavi edici ve destekleyici olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi için: İletişime Geçiniz
Copyrights ©2014: Özel Okmeydanı Tıp Merkezi