Misyonumuz;

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi

Misyonumuz; 
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi olarak toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve uygulamalarımızla tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacı ile ayakta teşhis ve tedavi hizmetlerini en ileri düzeyde, hijyenik ve uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, kendilerini mesleğine adamış, insanlık değerlerine saygılı hekim ve sağlık personeli ile hizmet vermektir.
Bu özelliklerimiz doğrultusunda teşhis ve tedavinin her aşamasında personelimizle uluslararası standartlarda hizmet vermeyi görev bilmekteyiz. Bu sorumluluk bilincinin gereği ve etik değerlere saygılı, doğru teşhis ve uygun tedaviyi en kısa sürede sağlamak için hastanemizin her üyesi mesleki deneyimine güvenir. Sosyal sorumluluk bilinciyle, tıbbın gelişimi ve halk sağlığını tehdit eden unsurlar hakkında insanları bilgilendiriyor ve böylece sağlıklı bir toplumun oluşmasına katkıda bulunuyoruz…

Vizyonumuz;

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi

Vizyonumuz

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi’nin Sunduğu Sağlık Hizmetleri ile Hasta ve Hasta Yakınlarının Memnuniyetini Sağlamaya Referans Gösterilen Sağlık Kuruluşlarından Biri Olmayı Hedeflemektedir. Özel Okmeydanı Tıp Merkezi olarak sizlere her zaman güler yüzlü personellerimiz ile iyilik aşılıyoruz. 21. yüzyılın getirdiği yönetim sistemlerini ve yaklaşımlarını uygular; daha iyi hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık personeli hedefiyle yeniden yapılandırılan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları takip etmek; Modern teknolojinin en son gelişmelerini bünyesinde barındıran Özel Okmeydanı Tıp Merkezi, başarı oranını her zaman yukarıya doğru çıkarmaktadır.

Topluma koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini tıbbın ulaşabileceği en üst düzeyde, bütünleşik bir yapıda, uygun ekonomik koşullarda, Sürekli kalite iyileştirme anlayışıyla sunmak, paylaşmak, büyüyen anlayışımızın sürekliliğini sağlamak. Hastanemiz hizmet kalitesi, güvenlik güvencesi altında tüm hastalarımıza ulaşmaktadır.

Stratejimiz;

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi

Stratejimiz

Hastanemizde bulunan tüm tıbbi ekipmanları uluslararası standartlara göre kalibre ederek, hastalarımıza mümkün olan en yüksek kalitede tıbbi test hizmeti, teşhis hizmetleri, tedavi ve ilaçlarla en kısa sürede hastalarımıza eksiksiz bakım sağlamak. Profesyoneller tarafından hastane organizasyon ve yönetim hizmetleri vermeye devam etmek. Hasta ve çalışan memnuniyeti ilkelerimize bağlı kaldığımız süre boyunca hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak; Erişilebilir, güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak; Çağın zorlu koşullarında etik kurallarına saygılı, bilgi ve becerilere sahip hekimler yetiştiren bilimsel araştırma ve etkinliklerle tıp bilimine katkıda bulunmak.

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi olarak mutlu ve sağlıklı günler dileriz.